Firma PCT Patronic wciąż rozwija się w sposób stabilny. Jeżeli chcielibyście Państwo dołączyć do naszego zespołu prosimy o kontakt przez odpowiednią zakładkę.

 

Współpraca w kanale Doradców Klienta Biznesowego. 

 

Zapraszamy do współpracy w ramach bezpośredniej sprzedaży usług telekomunikacyjnych do podmiotów gospodarczych – Busines 2 Busines Orange Polska.

Nasza firma daje możliwość współpracy na zasadzie:
- Umowa o pracę
- Umowa Zlecenie
- Umowa Partnerska

 

Zapewniamy Dołączając do naszego zespołu sprzedażowego będziecie mogli korzystać z: Długoletniego doświadczenia w sprzedaży B2B Doskonale dopracowanego modelu szkolenia Uporządkowanych baz podmiotów gospodarczych. Posiadamy własny magazyn terminali. Gwarantujemy stałą pomoc w procesie sprzedaży oraz pozyskaniu klienta.

 

Jeżeli ktoś z Was jest gotów podjąć współpracę na podstawie Umowy Partnerskiej, pomożemy w:
organizacji biura sprzedaży rekrutacji oraz szkoleniu kolejnych handlowców lub telemarketerów. Jeśli jesteście rzetelni i pracowici, możecie być pewni wysokich dochodów.

Ze strony firmy dajemy rzetelność i terminowość rozliczeń w sferze wynagrodzeń.
Dla początkujących handlowców, chcących rozpocząć karierę zawodową firma zapewnia dofinansowanie przez pierwsze miesiące pracy.
Nie zastanawiajcie się dokonując oceny własnego potencjału czy też naszej firmy i zespołu sprzedażowego. Na to przyjdzie czas po złożeniu aplikacji i osobistym spotkaniu na rozmowie kwalifikacyjnej.

Zapraszamy do przesłania CV na adres: biuro@patro.pl lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie.

 

 

 

  

powered by serwiss.pl

o nas    oferta    oddziały    współpraca    kontakt